S.O.S. PC     tel. 733-810-060

S.O.S. PC

S.O.S. PC

Serwis Komputerowy Warszawa


Szybka, tania i solidna naprawa komputera w siedzibie klienta na terenie Warszawy.

tel. 733-810-060Kilka porad dotyczących instalacji systemu Windows.


Instalacja Systemu Windows nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej jednak jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości, powinieneś poprosić o pomoc fachowca z serwisu komputerowego. W tym artykule chciałem przedstawić w wielkim skrócie proces instalacji systemu Windows 10.

Najczęstszym powodem dla którego decydujemy się na ponowną instalację systemu jest jego wolna praca spowodowana nadmiernym wykorzystaniem pamięci, zawirusowaniem etc. W takim przypadku musimy pierw zabezieczyć nasze dane przed ich usunięciem. Można skorzystać z pamięci zewnętrznej jak np. pendrive, płyta DVD itp. Przed podjęciem próby instalacji systemu warto "zaopatrzyć" się w niezbędne sterowniki obsługiwane przez dany komputer. Ich nazwy i modele znajdziesz w zakładce Menedżer urządzeń. Jesli już jesteś gotowy do sformatowania komputera, możesz włożyć płytkę DVD lub inny specjalnie przygotowany nosnik pamięci z oprogramowaniem i wykonać restart komputera. Dalsza praca będzie już tylko polegała na podążaniu za poleceniami komputera.

Jeśli masz problem z prawidłowym działaniem swojego komputera, nie czekaj i zadzwoń do specjalistów. Pogotowie Komputerowa Warszawa: 733-810-060.